Információ [1]: Tanév inicializálás még nem történt meg. Tanév,2021,Részletek munkaterv ok,órarend ok,#chknaplo3 órarendi óra tankör összerendezési hiány!
Intézmény
kag, 2021/2022
intézmény
tanév
Ágoston Krisztina
Bajza Laura
Bálint Anna
Bass Judit
Benkovics Anna
osztályfőnök 11.b (JimBém)
Bognár Gyöngyi
Budaházi Andrea
Csalami Szilvia
Dan-Kiss Viktória
Didics Dénes
osztályfőnök 11.b (JimBém)
Dohány-Juhos Nikolett
Döbrösi-Varga Judit
ELTE helyettesítés
Frank Sándor
Fűzi Katalin
Gál Tamás
osztályfőnök 11.a (11-es körzet)
Gaszler Alexandra
Guba Zsuzsanna
Gyén-Anda Tamara
Györki Bence
Győrössy Krisztina
osztályfőnök 10.b (B-kávé)
Gyuriss Gábor
osztályfőnök 10.a (mÁsok)
Házmán Noémi
Hegedűs Zsuzsa
Horváth Bianka
Huhn Zsófia
osztályfőnök 9.a (mÁv)
Jantász Ildikó
osztályfőnök 11.c (Chill out session)
Jenei Gabriella
osztályfőnök 12.b (Wanna B)
Judák Anna
osztályfőnök 9/Ny.b (Blues)
Kahla Samia
Kécza András
Király Gabriella
osztályfőnök 9/Ny.a (Á-Show)
Kis-Rabata Tamás
osztályfőnök 9.c (Cider)
Kisded Kinga
osztályfőnök 9/Ny.c (Comfort zone)
Kisling Zénó
osztályfőnök 10.c (Cre-8)
Kocsis József
osztályfőnök 11.c (Chill out session)
Kocsis Márta
osztályfőnök 9.b (Baking Bread)
Kondorosy Blanka
Könczöl Csaba
osztályfőnök 12.b (Wanna B)
Kun Ágnes
Kuti István
Lakihegyi Viktória
László Ilona
Lippai Kinga
Lóczi-Horváth Anna
Majoros-Geréby Ádám
osztályfőnök 9.a (mÁv)
Markó Eszter
Meyer Ervin
Micskó Róbert
osztályfőnök 10.c (Cre-8)
Miskei Ferenc
Molnár Lajos
Nagy Irén
osztályfőnök 10.b (B-kávé)
Nagy Judit
Nagy Tibor
osztályfőnök 12.c (Night Watch)
Nagy Veronika
osztályfőnök 9.c (Cider)
Németh Anita
Omischl Ferenc
osztályfőnök 9/Ny.b (Blues)
Orgovány Lívia
osztályfőnök 12.a (Arany Ások)
Ormai-Bauer Eszter
Parádi Szabolcs
Perge Gergely
osztályfőnök 12.a (Arany Ások)
Petrás Andrea
Portisch Adrienn
Prajczer Petra
Rácz Barbara
Rácz-Mészáros Ágnes
Radnai Balázs
Richardné Kincses Adrienne
Schmidt Dávid
osztályfőnök 9/Ny.a (Á-Show)
Sebeszta Miklós
Somogyi Barna
Sváb Ágnes
osztályfőnök 11.a (11-es körzet)
Sweetenham Peter
Szabados Lajos
osztályfőnök 9.b (Baking Bread)
Szabó Emese
osztályfőnök 10.a (mÁsok)
Szabó Gyula
Szécsényi Ádám
Szennai Dóra
Szilveszter Áron
Takács Sándor
Tölgyi Gyula
Tuliné Varga Mónika
Vadász Edit
Valente Albertina
Varga Flóra
Varga-Tóth Fanni
Verbőci Patrícia
Vigh Mónika
osztályfőnök 9/Ny.c (Comfort zone)
Zemen Anna
osztályfőnök 12.c (Night Watch)
MaYoR elektronikus napló - 2002-2018 © GPL